Quady i Motocykle: sprzedaż, serwis, akcesoria

Zawieszenie

 

Nasze oferta serwisu zwieszenia:

  • wymiana uszczelniaczy,
  • regeneracja amortyzatorów przód,
  • regeneracja amortyzatora tył,
  • regeneracja wahaczy,
  • prostowanie felg.


Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem firmy FOX Racing Shox, zajmującej się tylko i wyłącznie produkcja i tuningiem amortyzatorów. Doświadczenie zdobyte podczas szkoleń w tej firmie, jak również w zawodach, w których startuje sprzęt przez nas przygotowywany (z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi oraz produktów najwyższej jakości) pozwala nam pracować przy amortyzatorach na bardzo wysokim poziomie.

W sezonie 2012 na naszych amortyzatorach jeździł wielokrotny mistrz Polski Mateusz Wojciechowski, z którym wspólnie pracowaliśmy nad jakością tych amortyzatorów. Nieszczelne amortyzatory,wymiana oleju, dobór sprężyn,regeneracje są dla nas codziennością.

Pragniemy wszystkim zwrócić uwagę na to, że, jeżeli chcecie, aby zawieszenie działało cały czas prawidłowo, konieczna jest wymiana oleju, co około 30 mth. Olej w zawieszeniu traci swoje właściwości, co jest naturalnym efektem zużycia. Objawem zużytego oleju jest uczucie twardszego zawieszenia oraz fakt, iż staje się ono mniej czułe na regulację, wpływa na szybsze zużycie elementów ciernych.

Niestety wielu użytkowników sprzętów wyczynowych zapomina o regularnym serwisowaniu. Również wiele polskich serwisów nie posiada odpowiednio przeszkolonych pracowników oraz używa nieodpowiednich komponentów, przez co amortyzatory, za niemałe pieniądze, stają się drogim, niepoprawiającym komfortu jazdy gadżetem. Regularny serwis zapewnia że amortyzatory zachowają swoje parametry. Nasza firma regularnie bierze udział w szkoleniach organizowanych przez firmy tuningowe, naprawiamy amortyzatory przednie i tylne wszystkich marek (motocykli i quadow), posiadamy duże zaplecze części zamiennych oraz sprężyn do fox.