Quady i Motocykle: sprzedaż, serwis, akcesoria

Czwartek, 17 kwietnia 2014

Race day na Torze Lublin 18-19 Kwietnia

Dzięki uprzejmości Mirosława Tarasa w najbliższy piątek ( 18.04 ) oraz sobotę ( 19.04 ) na Torze Lublin będzie można zobaczyć i przejechać się motocyklami zawodników Bogdanka Racing. Będą to motocykle, na których zawodnicy Bogdanka Racing startowali w cyklu Mistrzostw Świata, Pucharze Europy Juniorów oraz Mistrzostwach Polski.

Honda CBR 600 RR – na tym motocyklu w Mistrzostwach Świata Supersport startowali: Miguel Praia, PJ.Jacobsen oraz Paweł Szkopek.

KTM Duke 690 - na którym Artur Wielebski w 2012 roku startował i zajął 5 miejsce w Pucharze Europy Juniorów.

Yamaha R6 – na której również Artur Wielebski wygrał mistrzostwo Polski klasy SuperStock 600 w 2011 roku. Mirosław Taras (aktywny motocyklista i mecenas sportów motocyklowych ) oraz Igor Piasecki (założyciel Bogdanka Racing) będą opowiadać o profesjonalnych wyścigach motocyklowych, udzielać odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące startów w Mistrzostwach Świata i nie tylko, będzie można również porozmawiać na temat przygotowania motocykli do wyczynowej jazdy po torze.

Serdecznie zapraszamy!!!

http://moto-sekcja.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=201%3Abogdanka-racing-na-torze-lublin&catid=10%3Ator-lublin-jazda&Itemid=5

 


 « Pozostałe aktualności