Quady i Motocykle: sprzedaż, serwis, akcesoria

Poniedziałek, 4 kwietnia 2011

Cross Country w Łęcznej

Sekcja motorowa GKS Bogdanka S.A. jest organizatorem I i II rundy Mistrzostw Polski oraz I i II rundy Pucharu Polski w Cross Country w ramach oficjalnych imprez PZM, które odbędą się 9-10 kwietnia 2011 r. jest to za razem oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego.

 

Zawody będą zorganizowane w bardzo atrakcyjnym i nietypowym miejscu czyli na hałdzie na terenie Lubelskiego Węgla „Bogdanka” S.A.Trasa będzie bardzo ciekawa i zmieniona w porównaniu do tej z ostatnich zawodów i nie zabraknie na niej podjazdów, zjazdów, ale też płaskich odcinków pozwalających odpocząć. Warto dodać, że park maszyn będzie na parkingu przed kopalnią czyli w miejscu wyasfaltowanym, a w razie brzydkiej pogody będzie możliwość umycia motocykli w miejscach do tego przeznaczonych. Podczas tych rund zawodnicy Sekcji Motorowej Bogdanka S.A. rozpoczną zmagania o obronę tytułu Klubowego Mistrza Polski oraz Indywidualnych Mistrzów Polski należących również do naszych zawodników czyli Kamila Walczaka w klasie Senior 2 i Karola Kędzierskiego w klasie Senior 1. Wieczorem nie zabraknie spotkania towarzysko-integracyjnego z degustacją lokalnego piwa z Perły Browary Lubelskie S.A. a dodatkową atrakcją wieczoru będzie pieczony prosiak i filmy z zawodów w tle.
Warto dodać, że zawody Cross Country zorganizowane w Bogdance w poprzednim sezonie zostały uznane jako jedne z najlepiej zorganizowanych w całym cyklu. Zapraszamy tym samym wszystkich zawodników i wszystkich chętnych do rozpoczęcia przygody ze sportem ponieważ będzie to okazja do zrobienia licencji.


Zawody odbędą się pod głównym patronatem kopalni Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A., Perła - Browary Lubelskie S.A. oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego,Urzędu Miasta Łęczna, Starostwa Łęczyńskiego oraz Gminy Puchaczów. Patronami medialnymi będą TVP Lublin, Radio Lublin i Dziennik Wschodni.


Źródło wiadomości: http://kmcross.pl/


 « Pozostałe aktualności